Hotel

Featured - slides

Hotel

Pytloun Kampa Garden Hotel Prague ****  se nachází v historickém centru Prahy na jednom z nejkrásnějších městských ostrovů světa – na Kampě. Hotel je díky své atraktivní poloze na Praze 1 jen pár kroků od významných pražských památek jako je Karlův most, Pražský hrad, Lichtenštejnský palác, Lennonova zeď, chrám sv. Mikuláše a kostel Panny Marie Vítězné se slavnou voskovou soškou Pražského Jezulátka. Příjemná procházka je i na blízké Staroměstské náměstí nebo na Petřín.

Hotelová terasa nabízí jedinečnou možnost snídat s výhledem na mlýnské kolo Velkopřevorského mlýna a kochat se výhledem do zahrady Francouzské ambasády.

Pro svou příhodnou polohu v bezpečné lokalitě na Malé straně je hotel v centru Prahy 1 velmi dobře dostupný z letiště i z vlakového a autobusového nádraží, a to jak veřejnou dopravou tak automobilem.

Pokud do našeho Pytloun Kampa Garde Hotelu Prague přijíždíte vlastním autem, je nezbytné dopředu co nejdříve zamluvit parkovací místo! Hotel leží v památkové zóně v centra Prahy 1 – Kampa se striktními omezeními pro parkování (zóny). Pytloun Kampa Garden Hotel Prague **** má k dispozici 5 parkovacích míst pro hosty a proto s rezervací neotálejte.

Banners

Speciální nabídky